Articles

Oddaj do recyklingu Twój stary katalizator

Posted by Martin VAUCHER
3 paź 2016 0 comments

Oddaj do recyklingu Twój stary katalizator

Nasilający się wciąż efekt cieplarniany oraz towarzyszący mu niedobór intensywnie wydobywanych bogactw naturalnych Ziemi przyczynił się do idei recyklingu i minimalizowania ogromnego problemu ocieplania się naszego klimatu. Problem ten pozostaje w dalszym ciągu ogromnym wyzwaniem dla ludzkości. 

graph

 

 

Pomimo tego procesy recyklingu w dalszym ciągu wydają się być niedoceniane. Za doskonały przykład mogą posłużyć zużyte katalizatory, zawierające znaczne ilości palladu, platyny i rodu – prawdziwych, pełnowartościowych metali szlachetnych.

Ecotrade Group jest jednym z lider&oavcute;w w branży recyklingu katalizatorów. W ciągu ostatnich 10 lat zbudowaliśmy ogromną bazę składającą się z ponad 9000 katalizatorów, które można oglądać w naszym katalogu on-line, z codziennie aktualizowanymi, w oparciu o ceny rynkowe, cenami metali szlachetnych. Aktualnie nasza wiedza, doświadczenie i zaawansowane technologie urządzeń pozwoliły na rozszerzenie działalności na tereny Tajlandii, Kambodży, Indonezji, Malezji, Australii, Japonii, Filipin i Europy.

Aby wspomóc promowanie przemysłu recyklingowego przygotowaliśmy film, który jest dostępny na naszym kanale YouTube, zapraszamy:

 

Jeśli szukasz odbiorcy swoich używanych katalizatorów możesz wysłać je lub przynieść do nas. W przypadku większych ilości zapewniamy odbiór we własnym zakresie, bezpośrednio od klientów. Nasze laboratoria badające próbki materiałów precyzyjne szacują wartość metali szlachetnych w przekazywanym katalizatorze. Płatność następuje w ciągu 48 godzin po odbiorze towaru, a o sposobie zapłaty decydujecie Państwo sami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24/7. Każdy, nawet pojedynczy katalizator ma realną wartość. Nasze doświadczenie i transparentność działań gwarantują prostą, szybką i sprawną transakcję.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące recyklingu katalizatorów prosimy o kontakt [email protected] Zapraszamy!